OnePage
 

Vážený zákazníku,

srdečně Vás zveme na 6. veletrh a festival současné fotografie – FotoExpo 2018, který se koná 20. října 2018 v Národním domě na Vinohradech (Náměstí Míru 9, Praha 2).

Quentin zde bude prezentovat skvělou fotografickou tiskárnu Epson SureColor P800 - výjimečně kvalitní fototiskárnu A2 s flexibilními možnostmi připojení a volitelnou jednotkou pro papír v rolích umožňující tvorbu profesionálních výtisků na řadu médií. Druhou specialitou jsou kreativní emulze ILFORD. S jejich pomocí vytvoříte fotografický výtisk i na libovolném ručním papíře nebo na obyčejném kartonu. Příjďte se podívat na praktické ukázky práce s kreativní emulzí a vyrobte si fotografický coating doma.

Veletrh tradičně představuje novinky z oblastí fotografické techniky, světel a tisku, přináší audiovizuální projekce významných fotografů za jejich osobní účasti, diskuze s fotografy, prezentace mladých českých fotografů a experimentální tvorby, nebo odborné semináře a workshopy na aktuální fotografická témata.

A navíc, pro prvních deset z vás máme dvě vstupenky na FotoExpo 2018 zdarma. Napište si o ně.

Těšíme se na Vás

Tým společnosti Quentin, spol. s r. o.

provozovatel eshopu DTPobchod.cz

 
 

Kreativní emulze Ilford

Pro jedinečný vzhled na jakémkoli papíře.

Inkoustový povlak na vodní bázi, který je navržen tak, aby z tisku na obyčejný papír vytvořil dojem tisku na křídovém papíru. Lze použít i na ruční papír.

Více informací
 
 
 
 

Epson SureColor P800

Profesionální fototiskárna A2+

•  Široká barevná škála
•  Nejvyšší hustota odstínů černé
•  Spolehlivý a efektivní provoz
•  Snadná obsluha
•  Přesné a dlouhotrvající výsledky

Více informací
 
 
 

© Quentin spol. s r.o., Sokolovská 100/94, 186 00 Praha 8, provozovatel dtpobchod.cz

tel.: 233 355 585, e-mail: obchod@quentin.cz

Najdete nás také na Facebooku nebo Twitteru

Tento e-mail jste dostali, protože jste naším úžasným zákazníkem. Souhlas je udělen k zasílání novinek a obchodních nabídek souvisejících s nabídkou zboží, informací a poradenství webového obchodu dtpobchod.cz. Informace Vám zasíláme a údaje zpracováváme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Zásady zpracování osobních údajů najdete zde.

Souhlas se zpracováním svých osobních údajů můžete kdykoliv odvolat bez udání důvodu. Odhlásit se můžete zde.