Zobrazit online? Klikněte zde
 
 
 
 
 

Ilford Galerie Smooth Gloss

Základ papíru pokrývá roztok pryskyřice, povrch je hladký, lesklý a zářivě bílý, produkuje tak výtisky podobné pravé fotografii. S jeho dokonalým zobrazovacím výkonem a s benefitem rychlého schnutí, je lesklý povrch volbou profesionálů.

Více informací

Nechte se inspirovat další nabídkou ILFORD

 
 

ILFORD Galerie Prestige
Gold Fibre Gloss (310g)

Při vývoji tohoto média, vzal Ilford v úvahu všechny prvky, které tvoří dokonalý tradiční fotografický papír, připomínající dobu černých komor. Papír je bez optických zjasňovačů.  Má perfektní hladký přechod mezi kontrastem a vykreslení detailů ve stínech a světle. 

Více informací

ILFORD Galerie Prestige 
Gloss (260g)

Velmi kvalitní papír určený inkoustovým tiskárnám, pro poskytování přesných reprodukčních vlastností. Lesklý povrch je ideální pro každý typ žánrových fotografi, ať se jedná o portréty, malebné krajiny s volně žijícími zvířaty či makra, mono konverze a architekturu. 

Více informací

 
 
 
 

ILFORD Galerie Prestige
Semigloss Duo (250g)

Oboustranný papír má přirozený bílý odstín pro produkci fotografických výtisků s vynikajícím barevným gamutem, ideální je pro pleť. Médium je vhodné pro tvorbu svatebních alb na míru, portfolií, fotoknih, kalendářů nebo pozvánek prémiové kvality.

Více informací

 

Nový web ILFORD

Více se o papírech prémiové značky dočtete na našich nových produktových stránkách ILFORD: www.quentin.cz/ilford