Zobrazit online? Klikněte zde
 
 
 
 
 

Novinka EFI Fiery eXpress 4.6

Společnost EFI, Inc. uvolnila novou verzi softwarového RIPu EFI Fiery eXpress 4.6. 
Nová verze spojuje výhody předchozích edicí "Photo", "Proofing" a "Advanced" do jednoho upgradu a všichni zákazníci navíc s upgradem získají i nástroj na certifikaci nátisku. Podstatná je také implementace nových materiálů obsahujících optické zjasňovače (tzv. OBA).

Upgrade je dostupný za pouhých 5.390,- Kč bez DPH a přináší nejen aktualizovaný seznam podporovaných tiskáren (např. modelová řada Epson SureColor), ale také podporuje nové standardy PSO Coated v3 a PSO Uncoated v3 (Fogra 51 a 52), ISO/DIS 12647-7:2016, nejnovější knihovny PANTONE Plus Series (2016) a spektrofotometry EFI ES-2000 a X-Rite i1Pro 2. Samozřejmostí je podpora aktuálních operačních systémů Mac OS a Windows.

Upgrade je dodáván ve verzích "Small" - pro všechny podporované tiskárny do šířky tisku A2/18” a "Large" - pro všechny podporované tiskárny šířky tisku 24" (61 cm) a vyšší. Upgradovat mohou stávající zákazníci Colorproof eXpress 3.5 a Fiery eXpress 4.1-4.5.6.

Instalace je dostupná z http://www.efi.com/fieryexpress. Před instalací je vyžadována licence (plná nebo upgrade).

 

Víte, že

Společnost EFI, Inc. byla založena izraelským byznysmenem Efraimem "Efi" Arazimem (1937-2013) v roce 1988. Firma se neoficiálně jmenuje právě po něm.
Efi Arazi se v 60. letech mimo jiné podílel na vývoji digitální kamery pro NASA, která se dostala na Měsíc. Kromě EFI, Inc. založil jednu z "high-tech" firem Scitex Corporation, která byla vlajkovou lodí izraelského průmyslu (dnes součástí HP).